Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zaproszenie na konferencję inaugurującą Program "Rozwój lokalny"

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, wraz z partnerami: Norweskim Związkiem Władz Regionalnych i Lokalnych oraz Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) i Związkiem Miast Polskich zapraszają na konferencję inaugurującą Program "Rozwój lokalny" finansowany ze środków Funduszy norweskich i EOG 2014-2021.

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia br. na PGE Narodowym w Warszawie przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 i jest adresowana w pierwszej kolejności do 255 małych i średnich miast (lista 255 miast (PDF 105 KB)), które stanowią zamknięty katalog kwalifikowalnych wnioskodawców w ramach naboru wniosków. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zasady Programu oraz naboru wniosków.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji (DOC 781 KB). Rejestracja uczestników będzie odbywać się od godz. 10.00.

Spotkania informacyjne dotyczące zasad naboru wniosków zostaną zorganizowane przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Związek Miast Polskich również w następujących miastach (w siedzibach urzędów marszałkowskich):

  • Kraków - 6 maja br.
  • Poznań - 9 maja br.
  • Gdańsk - 13 maja br.

Na spotkania informacyjne do Krakowa, Poznania i Gdańska przedstawiciele ww. 255 miast mogą zgłaszać się bezpośrednio do Operatora Programu na adres e-mailowy: marcin.bogusz@miir.gov.pl

Na konferencję inaugurującą Program przedstawiciele ww. 255 miast mogą zgłaszać się do organizatora konferencji - termin, zasady i sposób zgłaszania się zostaną przekazane niebawem.

Program "Rozwój lokalny" jest komplementarny dla programu "Pakiet dla średnich miast".