Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Promocja Funduszy norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego w magazynie pokładowym PKP Intercity "W podróż"

Od lipca 2018 r. przez cztery miesiące w miesięcznikach PKP Intercity "W podróż" ukazują się artykuły i reklamy promujące Fundusze norweskie i EOG. Celem tego przedsięwzięcia jest poinformowanie społeczeństwa o korzyściach wynikających z realizacji Funduszy norweskich i EOG w Polsce oraz zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu i roli odgrywanej przez Państwa-Darczyńców tj. Islandię, Liechtenstein i Norwegię.

plakat na temat promocji funduszy norweskich: Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

 

Dystrybucja magazynu odbywa się w pociągach Pendolino, Express Intercity, Intercity oraz w Centrach Obsługi Kilienta PKP Intercity. Miesięczny nakład magazynu wynosi 35 000, a szacowane miesięczne czytelnictwo - ok. 1,5 mln osób.

W lipcowym numerze piszemy o projektach z dziedziny kultury - przykładowo o Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu i cerkwi św. Mikołaja w Białowieży, w numerze sierpniowym - o walce ze smogiem i barszczem Sosnowskiego w ramach programów ochrony środowiska. Wrześniowy numer poświęcony jest planom i inwestycjom w transporcie: np. Poznańskiej Kolei Metropolitalnej czy Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, a październikowe wydanie magazynu- edukacji i badaniom naukowym.

Pełne teksty są dostępne na stronie www.intercity.pl lub wpodroz.com.pl

Serdecznie zapraszamy do lektury!