Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Norway Grants Innovation Day 2023 już 28 marca w Poznaniu

28 marca 2023 r. w Poznań Congress Center odbędzie się konferencja Norway Grants Innovation Day organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Wydarzenie będzie poświęcone zielonej oraz niebieskiej gospodarce i przedsiębiorczości, a także wsparciu Funduszy Norweskich w Polsce.

Konferencja dedykowana jest firmom, startupom, ekspertom oraz instytucjom otoczenia biznesu, a także wszelkim osobom zainteresowanym wskazaną dziedziną i obszarem tematycznym.

Wydarzenie odbędzie się zarówno stacjonarnie w Poznaniu, jak i online. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje limit osób. Aby wziąć udział w konferencji stacjonarnie, niezbędna jest rejestracja.

Blok I konferencji będzie poświęcony współpracy międzynarodowej Polski i Norwegii. Izabela Wójtowicz, dyrektor w Departamencie Wdrożeń Innowacji w Przedsiębiorstwach w PARP opowie o Funduszach Norweskich z PARP i o tym, jak wsparcie Norwegii wpływa na rozwój polskiego biznesu. Odbędzie się także panel dyskusyjny „Współpraca z Norwegami – savoire-vivre kluczem dobrych relacji biznesowych” z udziałem ekspertów.

Podczas Bloku II „Green Innovations – Power on!” odbędą się dwa panele dyskusyjne zatytułowane „Zazielenianie procesów w przedsiębiorstwach – korzyści dla przedsiębiorcy, korzyścią dla otoczenia. Samowystarczalność energetyczna” oraz „Ekoprodukty – innowacje przyjazne środowisku”.

Blok III „There is no Green without Blue” będzie zawierał panel dyskusyjny „Woda i jej otoczenie – jak w zgodzie z naturą prowadzić działalność gospodarczą?”. W trakcie konferencji zaprezentowane zostaną również filmy o przedsiębiorcach, którzy uzyskali wsparcie z Funduszy Norweskich.

Więcej informacji o Norway Grants Innovation Day znajduje się tutaj

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w konferencji!