Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ruszyła rejestracja uczestników na konferencję inaugurującą Program "Rozwój lokalny"

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, wraz z partnerami: Norweskim Związkiem Władz Regionalnych i Lokalnych oraz Organizacją Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) i Związkiem Miast Polskich zapraszają do rejestrowania się na konferencję inaugurującą Program "Rozwój lokalny" finansowany ze środków Funduszy norweskich i EOG 2014-2021.

Program "Rozwój lokalny" jest komplementarny dla programu "Pakiet dla średnich miast".

Informacje o konferencji

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia 2019 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 i jest adresowana w pierwszej kolejności do 255 małych i średnich miast (lista 255 miast  - PDF 105 KB), które stanowią zamknięty katalog kwalifikowalnych wnioskodawców w ramach naboru wniosków.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane zasady Programu oraz naboru wniosków.

Zachęcamy do zapoznania się z ramowym programem konferencji (DOC 782 KB).

Ponadto odbędą się 3 spotkania informacyjne dotyczące zasad Programu oraz naboru wniosków w następujących miastach i terminach:

  • Kraków - 6 maja,
  • Poznań - 9 maja,
  • Gdańsk - 13 maja.

Podobnie jak konferencja inaugurującą w Warszawie spotkania kierowane są w pierwszej kolejności do 255 małych i średnich miast, stanowiących kwalifikowalnych wnioskodawców Programu.

Aby zarejestrować się na spotkania informacyjne, należy przesłać zgłoszenie na adres: marcin.bogusz@miir.gov.pl.

Decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja

W pierwszej kolejności zapraszamy do rejestracji na konferencję kwalifikowalnych wnioskodawców. Udział w konferencji zależy od kolejności zgłoszeń (uwaga: możliwy jest udział maksymalnie dwóch przedstawicieli danej instytucji).

Link do rejestracji

 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji oraz udziału w konferencji.