Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wkrótce rusza konkurs ZesPOLeni!

ZesPOLeni to konkurs edukacyjny, którego celem jest zaangażowanie młodzieży do poszukiwania obszarów i wątków, które świadczą o pozytywnym wpływie Polaków na życie i gospodarkę współczesnej Norwegii, Islandii i Lichtensteinu.
Konkurs rozpoczyna się 7 grudnia 2020 roku. Potrwa do 28.02.2021 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów II i III klas polskich szkół ponadpodstawowych położonych w miastach średniej wielkości. Każda szkoła może być reprezentowana tylko przez jeden zespół, który może zgłosić wyłącznie jedną pracę konkursową.

Jak ma wyglądać praca konkursowa?

Zadaniem uczniów będzie przedstawieniem wybranego obszaru lub wątku pozytywnego wpływu Polaków na życie i gospodarkę współczesnej Norwegii, Islandii i Lichtensteinu w formie 3-4minutowego materiału wideo/filmu w języku angielskim z polskimi napisami (przy użyciu dowolnego sprzętu pozwalającego na rejestrowanie obrazu i dźwięku np. telefon, aparat, tablet, komputer, kamera).

Jak będą oceniane prace?

Prace konkursowe będą oceniane przez Kapitułę składającą się z: eksperta od stosunków międzynarodowych, eksperta filmowego oraz dyrektora kreatywnego.

Cenne nagrody czekają!

Więcej informacji o konkursie:

https://konkurszespoleni.pl/

https://www.facebook.com/konkurszespoleni/

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. 

Konkurs jest finansowany ze środków pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, w ramach Funduszy norweskich i EOG.