Close
beak
Aktualności
16-07-2014

Wystartował drugi nabór wniosków do Programu "Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych"

15 lipca 2014 r. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło drugi nabór wniosków o dofinansowanie z funduszy norweskich. Wsparcie można otrzymać w ramach Programu "Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych". Pula środków do rozdysponowania na projekty wynosi 4 974 444 zł.


więcej »o Wystartował drugi nabór wniosków do Programu "Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych"
15-07-2014

Ogłoszono wyniki naboru wniosków w ramach programu „Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych”

Łącznie 16 projektów otrzyma dofinansowanie w ramach Programu "Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych". Łączna wartość przyznanego dofinansowania z funduszy norweskich wynosi ponad 28 mln zł.


więcej »o Ogłoszono wyniki naboru wniosków w ramach programu „Współpraca w obszarze Schengen oraz walka z przestępczością transgraniczną i zorganizowaną, w tym przeciwdziałanie handlowi ludźmi oraz migracjom grup przestępczych”
08-07-2014

Zapraszamy na konferencję "DiverCITY – miasto dla wszystkich"

"DiverCITY – miasto dla wszystkich". Konfrencja poświęcona planowaniu przestrzeni miejskiej, a także nawiązywaniu współpracy pomiędzy przedstawicielami samorządów lokalnych w Polsce, Norwegii i Islandii.

10-12 września 2014 r., Wrocław.


więcej »o Zapraszamy na konferencję "DiverCITY – miasto dla wszystkich"
07-07-2014

Nabór wniosków dla programu „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”.

Minister Środowiska jako Operator Programu „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii” ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym na dofinansowanie projektów na ogólną kwotę 3 585 857 EUR, tj. 14 999 998,42 PLN.


więcej »o Nabór wniosków dla programu „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”.
02-07-2014

Polsko-norweska współpraca

Podsumowanie bieżącej współpracy oraz dyskusja nad kolejną edycją Mechanizmów Finansowych po roku 2014 to główne tematy poruszane podczas spotkania wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z Vidarem Helgesenem, ministrem ds. Unii Europejskiej i EOG w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Norwegii.
więcej »o Polsko-norweska współpraca

06-06-2014

Zakończenie naboru wniosków w ramach Programu "Innowacje w zakresie zielonych technologii"

W środę, 28 maja 2014 r., zakończył się nabór wniosków w ramach Programu Funduszy Norweskich “Innowacje w zakresie zielonych technologii”. Końcowe wyniki zostaną ogłoszone wkrótce po ukończeniu procedury oceniającej przesłane aplikacje.


więcej »o Zakończenie naboru wniosków w ramach Programu "Innowacje w zakresie zielonych technologii"

Obszary wsparcia

Islandia

Liechtenstein

Norwegia

Program regionalny EOG

Konferencja DiverCity

Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli
Ambasada Norwegii w Polsce
Fundusze norweskie i EOG 2004-2009
Fundusze Europejskie 2007-2013
Stosunki dwustronne z Państwami-darczyńcami
Zasady zgłaszania nieprawidłowości