Close
beak
Aktualności
20-03-2015

Badania, które ratują życie

kadr z filmu zachęcajacego do odbycia bezpłatnych badań onkologicznych
O tym, że mamy tylko jedno życie, które jest sztuką dokonywania wyborów przypomina Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego w Poznaniu i zaprasza wszystkich mieszkańców Wielkopolski na bezpłatne badania onkologiczne.

więcej »o Badania, które ratują życie

19-03-2015

Norwescy eksperci z dziedziny zdrowia odwiedzili Polskę

norweska delegacja ekspertów z dziedziny ochrony zdrowia
Wizyta studyjna zorganizowana na wniosek Norweskiego Dyrektoriatu ds. Zdrowia była doskonałą okazją do zapoznania się Norwegów z funkcjonowaniem polskiego systemu ochrony zdrowia na poziomie centralnym i samorządowym.
więcej »o Norwescy eksperci z dziedziny zdrowia odwiedzili Polskę

18-03-2015

13. Objazdowy Festiwal Filmowy "WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie" rozpoczął podróż po Polsce

logo festiwalu WATCH DOCS
Do blisko 40 miejscowości całej Polski zawita w tym roku Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS. W ramach projektu odbywać się będą także liczne konferencje, spotkania z ekspertami i akcje społeczne. 
więcej »o 13. Objazdowy Festiwal Filmowy "WATCH DOCS. Prawa człowieka w filmie" rozpoczął podróż po Polsce

16-03-2015

Ruszył III nabór wniosków w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej w Programie "Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych"

Funduszu ma na celu rozwój partnerstw oraz ułatwienie tworzenia sieci, wymiany, dzielenia się i przekazywania wiedzy, technologii, doświadczeń i najlepszych  praktyk między beneficjentami i podmiotami z Państw-Darczyńców: Norwegii, Islandii i Lichtensteinu.


więcej »o Ruszył III nabór wniosków w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej w Programie "Poprawa i lepsze dostosowanie ochrony zdrowia do trendów demograficzno-epidemiologicznych"
16-03-2015

Ruszył II nabór wniosków w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej w Programie "Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu"

Fundusz ma na celu rozwój współpracy i ułatwienie tworzenia partnerskich sieci, umożliwiających przekazywanie wiedzy, doświadczeń, technologii i najlepszych praktyk pomiędzy beneficjentami a podmiotami z Państw Darczyńców: Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. 


więcej »o Ruszył II nabór wniosków w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej w Programie "Ograniczanie społecznych nierówności w zdrowiu"
23-02-2015

Konkurs "Photo Grants Challenge" rozstrzygnięty

Laureaci konkursu "Photo Grants Challenge"

19 lutego 2015 r. podczas uroczystej Gali finałowej w Warszawie zostały ogłoszone wyniki konkursu „Photo Grants Challenge. Sztuka Wolności”. Głównym celem konkursu było propagowanie szeroko rozumianych wartości demokracji, wolności, postaw obywatelskich jako nawiązanie do obszarów wsparcia funduszy norweskich i EOG.


więcej »o Konkurs "Photo Grants Challenge" rozstrzygnięty

Obszary wsparcia

Islandia

Liechtenstein

Norwegia

Program regionalny EOG

Biuro Mechanizmów Finansowych w Brukseli
Ambasada Norwegii w Polsce
Fundusze norweskie i EOG 2004-2009
Fundusze Europejskie 2007-2013
Stosunki dwustronne z Państwami-darczyńcami
Zasady zgłaszania nieprawidłowości