Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie konsultacyjne Programu Aktywni Obywatele

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej (lider), Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Fundacja Edukacja dla Demokracji, jako operator Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny zapraszają do udziału w spotkaniu konsultacyjnym tego nowego programu grantowego. Środki Funduszu pochodzą z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego (tzw. Funduszy norweskich i Funduszy EOG).

Spotkanie odbędzie się 6 lutego 2020 r. w Łodzi, w godzinach 11.00 - 15.00 (Instytut Europejski, ul. Piotrkowska 262/264).

Zapisy na ww. spotkanie trwają do 3 lutego 2020 r. Aby wziąć udział w konsultacjach, można także skorzystać z ankiety on-line, która będzie dostępna do 3 lutego.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

***

Operatorem Programu Aktywni Obywatele jest Biuro Mechanizmów Finansowych (BMF) w Brukseli (sekretariat Państw-Darczyńców dla Funduszy norweskich i EOG) na podstawie Artykułu 6.13 Regulacji. Operatorem Funduszu Regionalnego jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, w konsorcjum z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Fundacją Edukacja dla Demokracji.