Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP – webinarium i spotkania B2B online z norweskimi firmami 25 lutego 2021 roku

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium pn. „Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP” oraz w spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami działającymi na rzecz strategii rozwoju „zielonych technologii”.

Obydwa wydarzenia odbędą się 25 lutego 2021 r. w godzinach 9:30-17:00.                                 

Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim firmy zainteresowane poprawą swej efektywności i poszukujące oszczędności w gospodarowaniu energią, które planują inwestycje lub mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, m.in. w obszarach:

  • wytwarzania ciepła i dystrybucji energii w oparciu o odnawialne źródła energii;
  • fotowoltaiki, energii wodnej, wiatrowej, a także pomp ciepła i budownictwa z rozwiązaniami inteligentnymi, energooszczędnymi i proekologicznymi;
  • zmniejszenia strat w energii poprzez zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zużycia energii;
  • wprowadzania zmian w polityce energetycznej oraz potrzebę wykorzystywania odnawialnych źródeł energii;
  • ochrony środowiska i ograniczenia niskiej emisji dzięki rozwojowi inwestycji odnawialnych źródeł energii;
  • wspierania implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologią służącą optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z „czystych źródeł”.

Udział w spotkaniach umożliwi: nawiązanie kontaktów biznesowych; wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu; pozyskanie nowych zleceń, kontrahentów i dostawców; zdobycie wiedzy – jak finansować rozwój tej współpracy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkich zainteresowanych odbyciem spotkań z przedstawicielami norweskich i zagranicznych firm prosimy o zarejestrowanie się oraz umówienie spotkania na platformie b2match (w języku angielskim) do 24 lutego 2021 r.

Oficjalne języki wydarzenia to język polski i język angielski.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz rejestracji znajduje się na stronie PARP